Efektyvi facebook reklama

 • Lietuvoje socialiniu tinklu Facebook kiekvieną dieną naudojasi daugiau nei 1 milijonas vartotojų. Dažnam iš jų Facebook „tikrinimas“ būna pirmas veiksmas tik atsikėlus ryte ir paskutinis prieš einant miegoti vakare.
 • Facebook suteikia galimybę rodyti reklamą tik savo tikslinei auditorijai, pasirinktai pagal lytį, amžių, gyvenamąją vietą, pomėgius Facebook tinkle ir kt.
 • Reklamos paspaudimo kaina – tik nuo 0,02 €.
 • Minimalus dienos biudžetas – 1€, o tai yra 30€ per mėnesį, už kuriuos į savo svetainę galite pritraukti daugiau nei 1500 unikalių lankytojų.
 • Jūsų konkurentai greičiausiai to nedaro, todėl turite puikią galimybę aplenkti juos, pritraukti naujus klientus ir padidinti užimamos rinkos dalį.

Norite gauti Facebook reklamos pasiūlymą?

Užpildykite užklausos formą ir gaukite reklamos pasiūlymą per 24 valandas.

Skambinkite: +370 628 89 185

Kaip atrodo Facebook reklama?

Facebook reklama gali būti dviejų tipų:

Šoninė reklama – mažiau paspaudimų sulaukianti, tačiau žymiai pigesnė galimybė.

Reklama naujienų sraute – standartinė, dažniausiai matoma reklama Facebook platformoje. 

Šoninėje reklamoje yra talpinamas mažas (100×72) reklaminis paveiksliukas, o paveiksliuko dešinėje pusėje patalpinamas nedidelis tekstas apie jūsų teikiamą paslaugą arba produktą.

Facebook reklama naujienų sraute tampa vis populiaresniu reklamos įrankiu.  Tai yra puikus reklamos būdas, kadangi ši galimybė nepertraukia vartotojo dėmesio kaip iššokantys langai, reklaminiai baneriai, o tiesiog sukuria vartotojui jausmą, kad tai yra žinutė susijusi su juo paties patirtimi. Šios reklamos atrodo kaip draugų „postai“, taigi Facebook vartotojai šios „nespėja“ ignoruoti“ – reklama patraukia jų dėmesį ir sudomina reklamuojamu produktu ar paslauga.

Kaip veikia reklama Facebook tinkle?

Kitaip nei Adwords ar organinės paieškos reklamos metodai, kai mes esame matomi potencialiems klientams, ieškantiems mūsų, Facebook suteikia galimybę prieiti prie daugiau nei 1 mln. potencialių pirkėjų Lietuvoje! Viskas atrodo paprasta ir gražu, tačiau milžiniška potencialių klientų bazė sukuria du Facebook reklamos iššūkius  – surasti būtent tuos žmones, kuriems mūsų produktas gali būti aktualus bei patraukti pastarųjų dėmesį. Kitaip tariant, kuriant ir administruojant sėkmingą Facebook Reklamą, svarbu:

1.“Išfiltruoti“ iš šios milžiniškos duombazės savo klientus, kurie pirks mūsų produktą. Facebook aplinkoje tai vadinama Auditorijos Parinkimu. Platforma leidžia nupiešti vartotojo paveikslą, kuriam, mūsų manymu, reklamuojamas produktas būtų įdomus. Šį paveikslą galima piešti pagal įvairius aspektus, pavyzdžiui: lytis, amžius, vieta, interesai, elgesys, naudojamos technologijos bei daugelis kitų aspektų.

Pavyzdžiui, esame elektroninė parduotuvė su fizine parduotuve Vilniuje, pardavinėjanti batelius mažiems vaikams. Turime dvi alternatyvas – rodyti reklamą bet kam arba rodyti reklamą tėvams, turintiems vaikus iki 5 – erių metų, gyvenantiems Vilniuje. Kuri reklama bus efektyvesnė yra akivaizdu.

2.Sukurti patrauklų reklamos turinį. dvi pagrindinės sudedamosios dalys – patrauklus tekstas + akį traukiantis vizualas (nuotrauka). Dažniausios klaidos yra paprasti aprašymai, tiesiog siūlantys produktą, neturintys išsamesnių papildomų verčių, neatsižvelgiantys į produkto specifikas bei konkurencinius pranašumus, vizualiai pateikiama prasta nuotrauka, nenaudojami Veiksmo Elementai.

Taigi pasiekus tikslingą auditoriją bei paruošus tinkamą turinį – reklamos rezultatai iš esmės garantuoti.

Facebook mokamos reklamos galimybės

Tiek vartotojų Lietuvoje naudojasi Facebook. Dažnam iš jų Facebook „tikrinimas“ būna pirmas veiksmas tik atsikėlus ryte ir paskutinis prieš einant miegoti vakare.

Tokią mažiausią paspaudimo kainą gali pasiūlyti Facebook platforma.

Tai tik 30€ per mėnesį, už kuriuos į savo svetainę galite pritraukti daugiau nei 1500 unikalių lankytojų.

Neribotos galimybės pasirinkti savo auditoriją pagal lytį, amžių, gyvenamąją vietą, pomėgius bei kt. Gmarketing.lt komanda pasirūpins tiksliausia klientų auditorija.

Kuo mes galime būti naudingi Jums:

 • Efektyvios Facebook reklamos sukūrimas, testavimas, administravimas ir tobulinimas
 • KPI nustatymas ir implementavimas – aiškūs statistiniai skaičiai, vedantys prie realių pardavimų
 • Tikslinės auditorijos ieškojimas ir nustatymas
 • Reklamos kainos mažinimas didinant CTR bei Relevance Score
 • Reklamos kampanijų analizė ir analizės pateikimas
 • Rekomendacijos bei patarimai įvairiais klausimais. Svarbu nesidrovėti – klauskite!

Gmarketing.lt komanda sukuria klientams pardavimus, o ne tik Facebook’o „like’us“. Mes dirbame su kiekvienu klientu individualiai, atsižvelgiame į esamą rinką, konkurentus, susipažįstame su produktais, lyg patys juos pardavinėtume. Esame verslo partneris, ne tik tiekėjas.

Siųsti užklausą

Facebook reklamos užklausa

Užpildykite šią formą ir mes su jumis susisieksime per vieną darbo dieną.

Arba skambinkite: +370 628 89 185

Arba skambinkite: +370 628 89 185

Gmarketing.lt - MB "Progresyvūs rinkodaros sprendimai". Adresas: Paupio g. 46, Vilnius. Tel. : +37O60025425. El. paštas: info {at} gmarketing.lt