Facebook reklama

5 argumentuotos priežastys, kodėl kiekvienas verslas privalo reklamuotis socialiniame tinkle Facebook

  1. Lietuvoje socialiniu tinklu Facebook kiekvieną dieną naudojasi daugiau nei 1 milijonas vartotojų. Dažnam iš jų Facebook „tikrinimas“ būna pirmas veiksmas tik atsikėlus ryte ir paskutinis prieš einant miegoti vakare.
  2. Facebook suteikia galimybę rodyti reklamą tik savo tikslinei auditorijai, pasirinktai pagal lytį, amžių, gyvenamąją vietą, pomėgius Facebook tinkle ir kt.
  3. Reklamos paspaudimo kaina – tik nuo 0,02 €.
  4. Minimalus dienos biudžetas – 1€, o tai yra 30€ per mėnesį, už kuriuos į savo svetainę galite pritraukti daugiau nei 1500 unikalių lankytojų.
  5. Jūsų konkurentai greičiausiai to nedaro, todėl turite puikią galimybę aplenkti juos, pritraukti naujus klientus ir padidinti užimamos rinkos dalį.

Kaip veikia Facebook reklama?

Facebook reklama gali būti dviejų tipų:

Šoninė reklama;

Reklama naujienų sraute.

Šoninėje reklamoje yra talpinamas mažas (100×72) reklaminis paveiksliukas, o paveiksliuko dešinėje pusėje patalpinamas nedidelis tekstas apie jūsų teikiamą paslaugą arba produktą.

Facebook reklama naujienų sraute tampa vis populiaresniu reklamos įrankiu.  Tai yra puikus reklamos būdas, kadangi ši reklama nepertraukia vartotojo dėmesio kaip iššokantys langai, reklaminiai baneriai, o vietoje to vartotojui sukuriamas jausmas, kad tai yra žinutė susijusi su juo paties patirtimi. Šios reklamos atrodo kaip draugų „postai“ ant sienos ir žmonės jų neignoruoja, o netgi tai patraukia jų dėmesį ir jie susidomi reklamuojamu produktu ar paslauga.

Facebook reklama

Kuo mes galime būti naudingi jums:

  • Efektyvios Facebook reklamos sukūrimas, testavimas, administravimas ir tobulinimas
  • Tikslinės auditorijos ieškojimas ir nustatymas (turime galimybę jūsų konkurentų klientams rodyti jūsų reklamą)
  • Sumažinsime jūsų reklamos kainą iki minimumo, kad kuo labiau atsipirktų jūsų investicija
  • Reklamos kampanijų analizė ir analizės pateikimas

Gmarketing.lt komanda sukuria klientams pardavimus, o ne tik Facebook’o „like’us“. Mes dirbame su kiekvienu klientu individualiai, atsižvelgiame į kliento tikslus bei poreikius.

 

Susisiekite su mumis dabar ir pateiksime Jums tinkantį pasiūlymą