Efektyvios SEO paslaugos įmonėms

Iškelsime Jūsų interneto svetainę į aukščiausias pozicijas Google paieškos rezultatuose

 • Jūsų tinklalapis nėra matomas pirmame Google paieškos puslapyje?
 • Ribotas tinklalapio matomumas ir randamumas Google paieškos sistemoje nepritraukia tikslinių lankytojų?
 • Potencialūs klientai ieškodami Jūsų produkto pasirenka konkurentų tinklalapius, kurie yra lengvai randami Google paieškoje?

Jei į bent vieną klausimą atsakėte "taip", SEO paslaugos - Jūsų problemos sprendimas.

Sužinokite galimybes patekti į Google TOP pozicijas

Arba skambinkite: +370 628 89 185

Kas yra SEO?

SEO optimizacija – tai procesas, kurio tikslas yra iškelti tinklapį į aukščiausias Google paieškos sistemos rezultatų pozicijas pagal išsirinktus labiausiai tinkamus raktinius žodžius ir tokiu būdu pritraukti lankytojų srautą į svetainę.

Pavyzdžiui, ieškodami gimtadienio dovanos, Google paieškoje suvedate "Dovanos vyrams", "Dovanos moterims", "gimtadienio dovanos" ar panašų raktažodį.  Google sugeneruoja 10 rezultatų - tinklalapių pirmajame puslapyje, kuriuos mato interneto vartotojai.

Ar šiam vartotojui neužteks 10 -ties įmonių, kad išsirinktų dovaną, ir keliaus į antrąjį puslapį?  Tikrai užteks. Yra tvirtas, tačiau teisingas posakis - jeigu tavo tinklalapis nėra pirmajame Google rezultatų puslapyje, tu klientui neegzistuoji. Yra ir antras "stipresnis" posakis. norėdami išgirsti pastarąjį,  susisiekite su mumis.

SEO nauda verslui:

 • Pasiekiama tikslinė auditorija - Jūsų tinklalapis bus matomas potencialiems klientams, kurie jau dabar ieško Jūsų prekių ar paslaugų.
 • Augantis lankytojų srautas - nuolatos kylant pozicijoms, didės ir lankytojų srautas, ateinantis į Jūsų tinklalapį. Tinklalapiams, esantiems pirmajame Google paieškos rezultatų puslapyje, atitenka 97 % visų ieškančiųjų lankytojų srauto.
 • Prekinio ženklo žinomumas internete - svetainė tampa lengviau randama pagal optimizuojamus raktažodžius ir pagal papildomus - antrinius, ilgesnius raktažodžius.
 • Mažėjančios išlaidos reklamai - svetainė, kylanti paieškos rezultatų pozicijose, pritraukia vis daugiau lankytojų organiniu būdu - šio pritraukimo būdo paspaudimai yra nemokami.
 • Protinga reklamos investicija - SEO paslaugos atsiperka per SEO darbų sutarties laikotarpį arba per kelis mėnesius po darbų atlikimo. Atsipirkus SEO paslaugoms, toliau džiaugsitės naujais klientais, kurių pritraukimas Jums nieko nekainuos.

Kuo galime padėti Jums:

 • Orientuojamės į rezultatą - Jums garantuojame TOP 10, asmeniškai siekiame TOP 5 pozicijų.
 • Matuojame ir analizuojame rezultatus - sekame pozicijų ir lankytojų srauto pokyčius, imamės atitinkamų priemonių didinti šiuos rodiklius.
 • Siunčiame ataskaitas - kiekvieną mėnesį atsiųsime ataskaitas, kuriose matysite pozicijų pokyčius.
 • Bendraujame atvirai - atsakome į visus klausimus, dalinamės proceso eiga, aptariame mėnesio eigos rezultatus.
 • Dirbame saugiai - nenaudojame draudžiamų, "black hat" technologijų.
 • Investuojame į klientus - atsižvelgiame į klientų biudžetus ir perspektyvą užmegzti ilgalaikį bendradarbiavimą, siekiame abiems pusėms palankių sąlygų.
 • Patariame - rekomenduojame tinklalapio pakeitimus, kurie padidintų Jūsų konversijų rodiklį (daugiau lankytojų taptų Jūsų klientais).
Įdomu!

SEO paslaugų užklausa

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes, išanalizavę esamą situaciją ir raktažodžius, susisieksime su Jumis. Jei nenorite pildyti formos, galite skambinti: +370 628 89 185  arba rašyti [email protected]

Mumis pasitiki

Gmarketing.lt - sertifikuotas ir kvalifikuotas Google Partneris.

Kaip atrodo SEO optimizacijos procesas?

SEO paslaugos yra sudarytos iš trijų esminių dalių: tyrimas bei raktinių žodžių analizėvidinis svetainės optimizavimasišorinis optimizavimas.

Garantija kokybiškam SEO procesui

– dirbsime nuoširdžiai taikydami naujausius veikiančius metodus iškeliant Jūsų verslo svetainę į aukščiausias įmanomas pozicijas Google paieškoje;

– optimizuosime svetainę skaidriai, atsiųsime mėnesines ataskaitas, kuriose pateikti nuveikti darbai ir svetainės pozicijų kilimas;

– suteiksime šviežias žinias ir patarimus, kaip padidinti klientų srautą iš paieškos sistemų.

Gauti SEO pasiūlymą!

SEO paslaugų užklausa

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes, išanalizavę esamą situaciją ir raktažodžius, susisieksime su Jumis.

Jei nenorite pildyti formos, galite skambinti: +370 628 89 185  arba rašyti [email protected]

Gmarketing.lt - MB "Progresyvūs rinkodaros sprendimai". Adresas: Paupio g. 46, Vilnius. Tel. : +37O60025425. El. paštas: info {at} gmarketing.lt