Gmarketing.lt – į marketingo rezultatus orientuota komanda

Gmarketing.lt komanda specializuojasi internetinio marketingo srityje jau daugiau nei penkerius metus. Kasdien giliname žinias, kurias pritaikius praktikoje gauname efektyvius rezultatus sukuriant lankytojų srautą ir pritraukiant realius klientus.

Teikiame SEO optimizacijos, Google Adwords, Facebooks ads ir konversijos optimizavimo paslaugas tiek Lietuvoje, tiek užsienio šalyse.

Nuo pradžių

Viskas prasidėjo dar 2005 metais. Gmarketing.lt tuomet dar neegzistavo. Tuo laiku į pasaulio šviesą paleidome du specializuotus sporto naujienų portalus. Tai buvo pradžia, nuo kurios prasidėjo nuotaikinga kėlionė po internetinio marketingo neatrastas teritorijas. Lankytojų srauto pritraukimas, reklama, turinio marketingas – visa tai reikėjo patirtį savo kailiu. Mėgėjiška sporto projektų pradžia gana greitai pavirto į pelną nešančius šaltinius. Ir tai buvo tik pradžia.

Vėliau pradėjome dirbti su kitais projektais nekilnojamojo turto rinkoje, automobilių sektoriuje, kurie taip pat buvo sėkmingi. Galiausiai apie tai efektyvius rezultatus pradėjo sužinoti draugai, pažįstami, aplinkiniai ir einant laikui susiformavo mūsų klientų ratas. Tam tikrą laiko tarpą buvo freelanceriai, laisvai samdomi specialistai. 2013 metais atsirado Gmarketing.lt tinklaraštis, kuriame pradėjome teikti naudingą informaciją ir patarimus smulkioms bei vidutinėms įmonėms. Naudinga informacija dar labiau padidino mūsų žinomumą.

Einant laikui išaugome ankštus ir ribotus freelancerių marškinėlius ir tapome įmone (Progresyvūs rinkodaros sprendimai, MB).

Esame įsitvirtinę tarp geriausių geriausių Lietuvos SEO įmonių TOP penketuke.

Prisijunkite prie mūsų Facebook tinkle:

Ieškome naujų komandos narių

Esame dinamiška komanda, kuri greitai reguoja į rinkos pokyčius ir gali pasiūlyti naujus sprendimus. Jei esi kūrybinga asmenybė, nori išmokti naujų dalykų ir tave stipriai veža internetinis marketingas – parašyk mums kontaktų skiltyje.

Ieškome naujų projektų

Jei Jūs turite idėją arba jau funkcionuojantį internetinį projektą ir reikia pagalbos, mes esame suinteresuoti išanalizuoti Jūsų situaciją ir verslo galimybes, o matant perspektyvas – prisijungti su savo žiniomis, patirtimi ir resūrsais prie projekto vystymo ir valdymo. Parašykite mums dabar.

Kur esame įsikūrę?

Gmarketing.lt komandos biuras yra įsikūręs Vilniuje, itin dinamiškame ir atsinaujinančiame Užupio rajone. Mus galite rasti Paupio g. 46. Atvykite – pavaišinsime kava ir aptarsime Jūsų projektą.

[wpgmza id=”1″]